Všeobecné podmienky


Jemná tlač ... :-)

Sme Footway Group AB, registrovaná na švédskom registračnom úrade s registračným číslom 556818-4047, Box 1292, 164 29 Kista, Švédsko. Naše sídlo sa nachádza vo Victoria Tower mimo Štokholmu. Ak u nás nakupujete alebo využívate naše služby, aplikácie a webové stránky, uplatňujú sa švédske právne predpisy a nasledujúce zmluvné podmienky. Podmienky sú dôležité pre vás aj pre nás, pretože popisujú, čo od seba očakávame. Poskytujú tiež užitočné informácie. Tieto Podmienky používania priebežne aktualizujeme a občas ich upravujeme. Nezabudnite sa teda pred zakúpením skontrolovať, pretože platí najnovšia verzia. Ak potrebujete s niečím pomôcť, samozrejme nás kedykoľvek kontaktujte.


objednávky

Ak chcete nakupovať u nás, musíte mať najmenej 16 rokov a musíte byť oprávnení používať ktorýkoľvek z akceptovaných spôsobov platby. Nákup sa musí uskutočniť na vaše meno. Keď zadáte objednávku, dostanete e-mail s potvrdením, že sme vašu objednávku dostali. Potom vykonáme rutinnú predbežnú autorizáciu, aby sme skontrolovali, či je platba schválená. Na základe týchto podmienok sa potom vytvorí dohoda. Možno budete mať možnosť objednávku zrušiť na krátku dobu po jej odoslaní. Ak sme už vašu objednávku zabalili, už to nie je možné. Potom musíte vrátiť svoju objednávku a vykonať novú objednávku. Všetky objednávky závisia od dostupnosti. Ale nebojte sa, ak sa vyskytne problém s objednávkou, budeme vás kontaktovať. V zriedkavých prípadoch možno budeme musieť odmietnuť alebo zrušiť objednávku alebo zatvoriť alebo zmraziť účet (aj keď sme vašu objednávku predtým potvrdili) - napr. ak si myslíme, že sa niečo deje s objednávkou alebo účtom. Ak k tomu dôjde a vy si myslíte, že sme urobili chybu, nebuďte naštvaní, ale kontaktujte nás na adrese mojipriatelia@footway.sk. Sme veľmi radi, že s vami môžeme túto záležitosť prediskutovať.


platby

Naše možnosti platby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny zakúpenia. Pri platbe debetnou alebo kreditnou kartou bude nákupná cena rezervovaná na vašej karte v čase objednania („autorizácia“). Skutočná transakcia sa uskutoční, keď vám pošleme topánky.


V Dánsku, Fínsku, Nórsku a Švédsku môžete platiť Klarnou . Pri platbe prostredníctvom faktúry Klarna nakupujete bezpečne, ľahko a nemusíte platiť, kým nedostanete svoj tovar. Lehota splatnosti je 14 dní od dátumu, keď sme vám poslali obuv, a ak si vytvoríte účet Klarna, môžete zaplatiť čiastočne. Pri objednávaní s faktúrou sa nepridáva žiadny fakturačný poplatok. Ak zabudnete zaplatiť, bude platiť zákonný upomienkový poplatok a úrok z omeškania, ako je uvedené v podmienkach každého spôsobu platby. V čase nákupu sa vykonáva kontrola kreditu, čo v niektorých prípadoch znamená, že sa vyhotoví úverová správa. Potom dostanete poštu kópiu dobropisu. S osobnými údajmi sa zaobchádza v súlade s platnými právnymi predpismi a spoločnosť Klarna spracúva osobné údaje s cieľom vykonať analýzu zákazníkov, identifikáciu, kontrolu úveru a marketing. Osobné identifikačné čísla sa používajú ako identifikačné čísla zákazníka na účely riadenia zákazníka. Prečítajte si viac na www.klarna.se .


Vo všetkých krajinách s výnimkou Dánska, Fínska, Nórska a Švédska môžete platiť Adyen . Pri platbe cez Adyen nakupujete bezpečne, ľahko a peniaze sa čerpajú, keď expedujeme váš tovar. Informácie zdieľané s bankami sa odosielajú šifrované a vaše číslo karty je chránené certifikovaným systémom podľa bezpečnostných štandardov vydavateľa karty. S osobnými údajmi sa zaobchádza v súlade s platnými právnymi predpismi a spoločnosť Adyen s nimi zaobchádza s cieľom vykonať analýzu zákazníkov, identifikáciu, kontrolu úveru a marketing. Prečítajte si viac na www.adyen.com .


V Rakúsko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Švédsko, Švajčiarsko a Veľká Británia, môžete platiť Paypal . Pri platbe cez PayPal nakupujete bezpečne, ľahko a peniaze sa čerpajú pri odoslaní tovaru. S osobnými údajmi sa zaobchádza v súlade s platnými právnymi predpismi a PayPal sa s nimi zaobchádza s cieľom vykonať analýzu zákazníkov, identifikáciu, kontrolu úveru a marketing. Prečítajte si viac na www.paypal.com .


Ceny a popisy výrobkov

V centrále spoločnosti Footway sa toho veľa deje a niekedy sa stáva, že zaúčtujeme nesprávnu cenu alebo nesprávne opíšeme produkt. Ak zistíme chybu, ktorá sa týka akéhokoľvek tovaru, ktorý ste si objednali, upozorníme vás čo najskôr a dá vám možnosť opätovne potvrdiť objednávku (za správnu cenu) alebo ju zrušiť. V závislosti od vybraného spôsobu doručenia a dodacej adresy sa môže účtovať poplatok. Všetky poplatky sa zreteľne zobrazia pri vstupe do pokladne a sú zahrnuté v celkovej sume. Ceny sú uvedené vrátane DPH.


dodávka

Tu v Footway tvrdo pracujeme na dodržaní všetkých dodacích lehôt, ale niekedy môžu nastať oneskorenia - napr. kvôli oneskoreniam u našich prepravných partnerov, logistických problémov alebo nepriaznivého počasia. Dodanie vykonáva dodávateľ nákladu, ktorý je uvedený v pokladni a zahŕňa akúkoľvek spiatočnú prepravu. V prípade potreby sa môžu náklady na dopravu líšiť, ale môžu sa objaviť pred nákupom pri pokladni. Budeme vás informovať, pokiaľ je to možné, a mali by ste byť schopní sledovať svoju zásielku prostredníctvom prepravného čísla. Ak nedostanete potvrdenie o doručení, skontrolujte spamový filter, pretože tam môžu byť omylom umiestnené e-maily. Ak sa vyskytnú nejaké problémy alebo sa na čokoľvek zaujímate, vždy nás kontaktujte. Aby sme mohli ponúknuť rýchle dodanie, máme všetky produkty k dispozícii na predaj na sklade.


Vrátenie a vrátenie platby

Chcete vrátiť položku, ktorú nechcete? Chápeme, niekedy sa stáva, že jeden produkt pre vás jednoducho nefunguje a chcete získať peniaze späť. Nerobte si starosti, pokiaľ sú topánky v pôvodnom stave, môžeme akceptovať vrátenie tovaru podľa pravidiel uvedených nižšie. Ak sa vrátite do 365 dní od ich prijatia, vrátime celú sumu topánky pôvodnému spôsobu platby. Snažíme sa vám vrátiť peniaze do 14 dní od prijatia vrátenia. Potom? Nemôžeme akceptovať vrátenie nežiaduceho tovaru po uplynutí časového limitu pre vrátenie tovaru vyššie. Ak sa pokúsite vykonať neskorší návrat, môžeme vám obuv vrátiť a požiadať vás, aby ste uhradili náklady na dopravu. Pôvodný stav Samozrejme je dobré vyskúšať si topánky, ktoré by ste robili v obchode, ale topánky nepoužívajte. Ak sa nám vrátia a sú poškodené, použité alebo v nesprávnom stave, nebudete mať možnosť získať plnú náhradu a my vám ich budeme musieť vrátiť (a požiadame vás, aby ste uhradili náklady na dopravu). Všetky topánky sú kontrolované pri návrate. Všetky topánky sa musia vrátiť v pôvodnom stave av pôvodnom obale (pokiaľ je to možné).


Spravodlivé použitie Ak si všimneme nezvyčajný model vrátenia tovaru, ktorý nevyzerá dobre, napríklad ak máme podozrenie, že niekto skutočne používa svoje nákupy a potom ich vracia alebo objednáva a vracia veľké množstvá tovaru - oveľa, oveľa viac ako dokonca najvernejších Chodník, ktorý by chodil na objednávku, by sme si mohli objednať - možno bude potrebné zrušiť účet a ďalšie účty, ktoré sú s ním spojené. Ak by sa vám to stalo a vy si myslíte, že sme urobili chybu, kontaktujte nás, aby sme to mohli s vami prediskutovať.


Právo na odstúpenie od zmluvy Zákon vám dáva 14 dní na odstúpenie od zmluvy. Chceme vám uľahčiť ľutovanie nákupu, a preto sme predĺžili vašu príležitosť na vrátenie obuvi na 365 dní. Majte na pamäti, že topánky by nemali byť použité a v pôvodnom obale. Keď ľutujete nákup, nemusíte nás o tom informovať, stačí obuv vrátiť. Hneď ako ich vrátime, vrátime vám obuv. Ak chcete, môžete použiť formulár na zrušenie, ktorý je uvedený nižšie:


Zrušovací formulár
Ak chcete dohodu zrušiť, vyplňte tento formulár a vráťte ho

Komu: Footway Group AB
Mineralgatan 7, 254 64 Helsingborg, Švédsko
e-mail: mojipriatelia@footway.sk

Ja / my (*) týmto oznamujeme, že ja / my (*) odstúpim od mojej / našej (*) kúpnej zmluvy týkajúcej sa nasledujúceho tovaru (*) / služieb (*)
Objednané (dátum) (*) / Prijaté (dátum) (*)
Meno spotrebiteľa (spotrebiteľov):
Adresa pre spotrebiteľa:


Podpisy / podpisy (vzťahuje sa iba na papierovú formu)
Dátum
(*) Nehodiace sa prečiarknuť.


Propagačné kódy

Niekedy vám môžeme ponúknuť propagačné kódy, ktoré môžete použiť na zníženie ceny za vybrané produkty. Pred nákupom zadáte kód pri pokladni. Každý propagačný kód má svoje vlastné výrazy, ktoré budú opísané pri jeho prijatí (napr. Aké výrobky sa uplatňujú, ak sa dajú použiť raz alebo viackrát, kedy sa dajú použiť atď.) Propagačné kódy sa nedajú kombinovať s inými ponukami. Ak dostanete jedinečný propagačný kód určený pre vás osobne, zachovajte ho v tajnosti a nedovoľte nikomu inému ho používať ani zneužívať. Ak sa domnievame, že propagačný kód bol akýmkoľvek spôsobom použitý nesprávnym spôsobom (napr. Predaný alebo zdieľaný s ostatnými), môžeme ho zrušiť a / alebo zmraziť váš účet alebo ho dokonca uzavrieť bez toho, aby sme vás o tom upovedomili.


Vaše osobné údaje

Naše zásady ochrany osobných údajov popisujú, ako budeme používať informácie o vás. My v Footway radi komunikujeme s vami prostredníctvom našich webových stránok a prostredníctvom sociálnych médií. Nemôžeme však kontrolovať platformy sociálnych médií ani ako na nich nastaviť profily. Skontrolujte a vyberte svoje nastavenia ochrany osobných údajov, aby ste sa oboznámili s tým, ako sa vaše osobné informácie používajú na týchto platformách. Čo robiť ... Vieme, že je to zrejmé, ale nesmiete zneužívať ani manipulovať s našimi webmi, aplikáciami alebo inými službami (ďalej len „stránky“) (napr. Odovzdávať vírusy alebo iný škodlivý technický materiál alebo vykonávať preťaženia alebo podobné útoky) alebo akýmkoľvek iným spôsobom narúšajú našu technológiu alebo funkčnosť alebo kradnú údaje našich alebo našich zákazníkov. Ak tak urobíte, môže to byť trestný čin, ale môže to tiež zabrániť tomu, aby sme našim lojálnym zákazníkom Footway poskytovali čo najlepšie služby, preto berieme tento druh udalosti vážne. Footway nahlási každé takéto porušenie alebo činnosť (a poskytne akékoľvek informácie o zúčastnených osobách) príslušným orgánom činným v trestnom konaní. Nesmiete ... používať automatizované systémy alebo softvér na extrahovanie údajov z našich stránok, tiež známych ako škrabanie.


Ak nie ste spokojní s narábaním s vašimi osobnými údajmi, kontaktujte miestny úrad pre ochranu údajov alebo švédsky úrad pre ochranu údajov na adrese datainspektionen@datainspektionen.se alebo Box 8114, 104 20 Stockholm, Švédsko.


Duševné vlastníctvo, softvér a obsah

Footway vlastní alebo je oprávnená používať duševné vlastníctvo na svojich webových stránkach. Všetky tieto práva sú vyhradené. Máte právo ukladať, tlačiť a zobrazovať obsah z našich stránok iba na osobné použitie. Nesmiete používať žiadnu časť stránky na komerčné účely, pokiaľ na to nemáte výslovné povolenie. Odkazy na túto stránku. Neváhajte a prepojte sa na chodník, pokiaľ sa to robí spôsobom, ktorý nepoškodí našu povesť alebo ak z našej reputácie nevyužijete výhody. Nepripájajte sa k tejto stránke takým spôsobom, ktorý by naznačoval akýkoľvek druh schválenia alebo odporúčania spoločnosti Footway, ak taký neexistuje.


Máte sťažnosti alebo potrebujete s nami hovoriť?

Niekedy sa môže niečo pokaziť a možno budete chcieť nás kontaktovať. Ak áno, vážime si, ak nás budete kontaktovať na adrese mojipriatelia@footway.sk . Neodosielame žiadne písomné potvrdenie vašej správy, ale odpovieme na vaše pripomienky čo najskôr, najneskôr však do 14 dní. Ak neposkytneme riešenie, ktoré vám vyhovuje, môžete svoju sťažnosť postúpiť na online platforme EÚ na riešenie sporov: www.ec.europa.eu/consumers/odr .


Právne informácie

Môžeme kedykoľvek zmeniť, odstrániť alebo upraviť naše produkty, služby a / alebo akúkoľvek časť webovej stránky (vrátane našich Zmluvných podmienok). Naše obchodné podmienky platia podľa švédskeho práva. Záruky Na všetok tovar, ktorý u nás zakúpite, sa vzťahuje záruka, že výrobok je alebo robí to, čo spotrebiteľ od neho môže primerane očakávať. Záruka od výrobcu sa vzťahuje aj na určité výrobky.


Podmienky používania obsahu generovaného používateľom

#YesFootway Viete, čo je našou najobľúbenejšou vecou na svete? Spokojní zákazníci. Sme radi, keď spokojný zákazník nosí obuv z Footway na sociálnych sieťach. Takže chceme ukázať svetu. Preto žiadame o povolenie zdieľať fotografie našich zákazníkov s ostatnými zákazníkmi. Keď to urobíme, obrázky sa často zverejňujú na našich webových stránkach - a niekedy aj na iných kanáloch, ako sú Facebook, Instagram alebo náš spravodaj. Odpoveďou na našu žiadosť pomocou hashtag #yesFootway súhlasíte s nasledujúcim:


Poskytujete Footway Group AB (org. Č. 556818-4047), nevýhradnú svetovú licenciu bez licenčných poplatkov na použitie obrázkov, na ktoré ste odpovedali na #yesFootway (ďalej len „image“), v našom marketingu a / alebo reklame. , vrátane galérie na webe, sociálnych médií, spravodajcov, e-mailov a iných komunikácií so zákazníkmi a iných marketingových účelov. Potvrdzujete, že vlastníte všetky práva na svoje obrázky a že máte súhlas ktorejkoľvek osoby, ktorá sa objaví na vašich fotografiách - aby ste svoje práva zlikvidovali. Potvrdzujete, že Footway Group AB neporušuje žiadne práva tretích strán ani neporušuje žiadne právne predpisy pri používaní vašich obrázkov. Ak máte menej ako 18 rokov, potvrdzujete, že máte súhlas rodičov. Ďalej týmto oslobodzujete spoločnosť Footway Group AB od všetkých povinností zaplatiť vám za použitie vašich fotografií. Ak chcete, aby bol váš obrázok odstránený z našich sociálnych médií alebo z webových stránok, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a zaistíme, aby boli obrázky odstránené.


Obsah, ktorý ste vytvorili na našej platforme

Naše práva Keď zdieľate vytvorením obsahu na našej platforme, chceme, aby ostatní zákazníci a dodávatelia mali prístup k vašim skúsenostiam. Zdieľaním poskytujete Footway Group AB (org. Č. 556818-4047), nevýhradnú bezplatnú celosvetovú licenciu na používanie, distribúciu a kopírovanie obsahu, ktorý ste vytvorili na našej platforme, v našom podnikaní a / alebo Marketing aj na webových stránkach, sociálnych médiách, spravodajcoch, e-maile, v komunikácii a na iné marketingové účely. Stále vlastníte vytvorený obsah a môžete ho zdieľať s ostatnými, kdekoľvek chcete. Zdieľaním obsahu nám dávate povolenie používať vaše meno a informácie o vytvorenom obsahu. Za týchto podmienok sa týmto vzdávate spoločnosti Footway Group AB od akejkoľvek povinnosti nahradiť vám používanie vášho mena a obsahu, ktorý vytvoríte.


Ak používate obsah, na ktorý sa vzťahujú práva duševného vlastníctva, ktoré máme a sprístupňujeme na našej platforme, zachovávame si všetky práva na tento obsah.


Vaše povinnosti Potvrdzujete, že vlastníte všetky práva na vytvorený obsah. Na našej platforme nesmiete zdieľať nič, čo je nezákonné, diskriminačné, zavádzajúce alebo nepravdivé. Potvrdzujete, že spoločnosť Footway Group AB pri používaní vášho obsahu neporušuje ani neporušuje žiadne práva tretích strán ani neporušuje žiadny zákon. Ak máte menej ako 18 rokov, potvrdzujete, že máte súhlas rodičov.


Ak porušujete naše podmienky, môžeme odstrániť obsah, ktorý porušuje naše podmienky, a zabrániť vám v pokračovaní vo vytváraní obsahu. Tieto opatrenia môžeme prijať aj v prípadoch, keď to od nás vyžaduje zákon.


Kontakt

Country (internetové stránky)                                 E-mail                                                 Telefónne číslo                                Číslo DPH
Rakúsko (footway.at) ​meinefreunde@footway.at0800 802 87668 664/2513
Belgicko (footway.be) ​mijnvrienden@footway.be(+44)800 098 8300SE 556718404701
Česká republika (footway.cz) mojipratele@footway.cz(+44)800 098 8300SE 556718404701
Dánsko (footway.dk) ​os@footway.dk80 32 33 33DK 13028427
Estónsko (footway.ee) minusobrad@footway.ee(+44)800 098 8300SE 556718404701
Fínsko (footway.fi) ​me@footway.fi0800 100 500FI 29661072
Francúzsko (footway.fr) ​tesamis@footway.fr0805 081 835FR 81838464337
Nemecko (footway.de) ​meinefreunde@footway.de0800 7236 222DE 316430207
Írsko (footway.ie) ​myfriends@footway.ie(+44)800 098 8300SE 556718404701
Island (footway.is) ​vinirminir@footway.is(+44)800 098 8300SE 556718404701
Taliansko (footway.it) ​mieiamici@footway.it(+44)800 098 8300SE 556718404701
Lotyšsko (footway.lv) manidraugi@footway.lv(+44)800 098 8300SE 556718404701
Litva (footway.lt) manodraugai@footway.lt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Luxembursko (footway.lu) tesamis@footway.lu(+44)800 098 8300SE 556718404701
Holandsko (footway.nl) ​mijnvrienden@footway.nl08003456010NL 0053465104
Nórsko (footway.no) ​oss@footway.no800 31 800921786050 MVA
Poľsko (footway.pl) ​moiprzyjaciele@footway.pl00800 4612 342PL 5263224254
Portugalsko (footway.pt) meusamigos@footway.pt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovensko (footway.sk) mojipriatelia@footway.sk(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovinsko (footway.si) mojiprijatelji@footway.si(+44)800 098 8300SE 556718404701
Španielsko (footway.es) misamigos@footway.es(+44)800 098 8300SE 556718404701
Švédsko (footway.se) ​oss@footway.se020-12 12 11SE 556718404701
Švajčiarsko (footway.ch) ​meinefreunde@footway.ch0800 002 723CHE-211767259 MWS
Veľká Británia (footway.co.uk) ​myfriends@footway.co.uk0800 098 8300GB 299688017

Právne zodpovedný vydavateľ

Generálny riaditeľ a zodpovedný za web je Daniel Mühlbach.

Zásady ochrany osobných údajov


Ochrana vášho súkromia

Footway Group AB, firemné č. 556818-4047, zodpovedá za osobné údaje a zodpovedá za ochranu vašich osobných údajov. My v Footway sa plne venujeme ochrane vášho súkromia. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ochrany vášho súkromia, pošlite e-mail nášmu úradníkovi pre ochranu údajov na adresu oss@footway.se .


Takto používame vaše meno a kontaktné informácie

Doručujeme vám objednávky. Odosielajte správy o službách, napr. Pošlite vám e-mailom, sms alebo mailom informácie o našich nových produktoch a službách. Prevencia a odhalenie podvodov proti vám alebo nudnej nohe, ale veľmi dôležitá. Pri prehliadaní webu si môžete zobraziť reklamy chodcov. Aby ste videli naše najnovšie produkty a ponuky. Zistite, čo sa vám a ostatným zákazníkom páči. Zabezpečíme, aby sme vám dali to, čo chcete, a aby ste boli schopní udržať náskok pred konkurenciou. Samozrejme, nemusíte nám poskytovať žiadne z týchto osobných údajov, ale ak tak neurobíte, možno nebudete môcť nakupovať na webe a nebudete môcť získať čo najlepší zážitok zo strany zákazníka. Ale to je vaša voľba a my to rešpektujeme.


Vaša história kontaktov s nami

To, čo ste nám povedali, napríklad telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych médiách, používame na splnenie našej dohody a zlepšenie služieb pre vás. Informácie sa používajú aj na interné školiace účely, aby sme mohli naďalej zlepšovať naše služby.


História nákupu a uložené položky

To, čo ste si kúpili a čo ste uložili do košíka, je pre nás dôležitou informáciou, aby sme mohli predávať, poskytovať podporu a vybavovať vrátenia tovaru. Na neustále zlepšovanie našej ponuky produktov využívame pri nákupe údaje z nákupov a výnosov.


Informácie o tom, ako používate naše stránky

Informácie, ktoré ste nám poskytli pri prehliadaní Footway, ako napríklad IP adresa a typ zariadenia, používame na zlepšenie vašich nákupných zážitkov a na predchádzanie podvodom proti vám alebo nám - a to nudné, ale veľmi dôležité - a na splnenie našich právnych záväzkov týkajúcich sa spracovania informácií o vy.


Informácie z prepojených účtov

Ak s nami prepojíte svoje účty Google alebo Facebook, používame ich na to, aby sme sa mohli ľahko prihlásiť na našu stránku bez toho, aby ste si museli vytvárať špeciálny účet.


Takto zdieľame informácie o vás

Nikdy nebudeme predávať žiadne vaše osobné informácie tretím stranám - napríklad vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo informácie o kreditnej karte. Chceme si získať a udržať vašu dôveru a veríme, že je to absolútne nevyhnutné, aby sme tak urobili. Vaše osobné informácie však zdieľame s nasledujúcimi kategóriami spoločností, čo je dôležitá súčasť toho, aby sme vám mohli ponúkať naše služby: Spoločnosti v spoločnosti Footway Group AB, naši partneri napríklad pre platobné riešenia, dopravu a sklad. Poskytovatelia služieb, ktorí nám pomáhajú napr. S vývojovými, podpornými, autoritami a spoločnosťami poskytujúcimi úverové ohodnotenie, ktoré sú potrebné na to, aby sme mohli splniť to, čo sľubujeme. Môžeme tretím stranám poskytnúť súhrnné, ale anonymizované informácie o našich zákazníkoch a ich analýzy, a predtým, ako tak urobíme, sa ubezpečíme, že vás tieto informácie nemôžu identifikovať. Akékoľvek sprístupnenie osobných údajov v súvislosti s úplným alebo čiastočným predajom podniku sa uskutoční podľa zákonov platných v tom čase pre osobné údaje.


Marketingové informácie

Aby sme vás mohli informovať o nás, vašich objednávkach a pomôcť vám nájsť nové produkty, môžeme posielať správy e-mailom a textovými správami. Môžete kedykoľvek požiadať o zastavenie odosielania marketingových správ. Upozorňujeme, že keďže chodník pozostáva zo zložitej siete mnohých rôznych systémov, môže trvať niekoľko dní, kým sa všetky systémy aktualizujú, takže počas spracovania vašej žiadosti budete môcť od nás dostať viac správ. Vypnutie marketingových správ neznamená, že napríklad prestaneme posielať podporné správy o vašich objednávkach.


Reklamy pre chodcov online

Zaoberáme sa aj online reklamou, aby sme vás informovali o tom, čo robíme, a aby sme vám pomohli vidieť a nájsť naše produkty. Rovnako ako mnoho iných spoločností, aj pri návšteve iných webových stránok a aplikácií vám zobrazujeme reklamy chodcov. Robíme to pomocou rôznych sietí digitálneho marketingu a reklamných priestorov a používame rôzne reklamné techniky, ktoré ponúkajú niektoré weby a sociálne siete. Reklamy, ktoré sa vám zobrazujú, sú založené na informáciách, ktoré máme o vás alebo o vašom predchádzajúcom použití služby Footway (ako je vaša história vyhľadávania na Chodníku a obsah, ktorý ste si na Footway prečítali) alebo o reklamách Footway, na ktoré ste predtým klikli.


Registrácia vašich informácií

Informácie o vás uchovávame, pokiaľ máme váš súhlas alebo ak ich potrebujeme na to, aby sme vám mohli poskytnúť produkty a služby. Ak existujú opodstatnené dôvody alebo ak sa od nás vyžaduje, aby sme dodržiavali právne požiadavky, riešili konflikty, predchádzali podvodom a zneužívaniu alebo dodržiavali naše všeobecné podmienky, môžeme si niektoré z vašich osobných údajov ponechať, aj keď ste svoj súhlas stiahli.


Vaše práva

Na vaše osobné informácie máte veľa práv. Napríklad právo vedieť, čo uchovávame a ako sa vaše informácie používajú, právo požiadať o opravu nesprávnych informácií, právo požiadať o vymazanie vašich údajov a právo namietať proti miestnemu orgánu na ochranu údajov (EÚ vnútroštátne orgány na ochranu údajov) .


Zmeny spôsobu, akým chránime vaše súkromie

Túto stránku môžeme čas od času zmeniť, aby sme vyjadrili, ako zaobchádzame s vašimi osobnými údajmi. Ak urobíme významné zmeny, objasníme to na webových stránkach Footway alebo v iných službách Footway alebo prostredníctvom iných kontaktných ciest, napríklad e-mailom, aby ste si ich mohli pred ďalším používaním Footway skontrolovať.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Rôzne typy cookies sa používajú z rôznych dôvodov. Tu sú opísané, aké rôzne typy používame a prečo. Funkcia Cookies vám umožňuje prechádzať webom a používať naše funkcie, ako napríklad „Pridať do košíka“ a „Uložiť obľúbené“. Aby sme zlepšili funkčnosť webových stránok a vaše skúsenosti s nakupovaním, súbory cookie na analýzu nám umožňujú merať a analyzovať, ako naši zákazníci používajú tento web. Pri prehliadaní alebo nakupovaní u nás si súbory cookie služieb zákazníkom zapamätajú vaše voľby (ako je váš jazyk alebo miesto), aby sme vám mohli čo najhladšie a osobnejšie zaistiť spokojnosť. Marketingové súbory cookie sa používajú na zobrazovanie reklám, ktoré sú pre vás relevantné. Obmedzujú tiež počet zobrazení reklamy a pomáhajú nám zmerať efektívnosť a zlepšiť našu reklamu. Súbory cookie tretích strán používajú partneri, ktorí vám pomáhajú urobiť našu ponuku zaujímavejšou. Dočasné súbory cookie sa preto ukladajú od partnerov na vašom zariadení. Ide napríklad o informácie o produktoch, na ktoré ste sa pozerali. Účelom je ukázať vám ponuky, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim záujmom.


Používaním našej stránky súhlasíte s tým, že vyššie uvedené typy súborov cookie sa uložia do vášho zariadenia a že k nim budeme mať prístup, keď ich v budúcnosti navštívite.


Ako zabránim ukladaniu cookies? Väčšina prehliadačov môže byť nakonfigurovaná tak, aby úplne blokovala používanie súborov cookie. Nezabúdajte, že vaše používateľské skúsenosti môžu byť ovplyvnené a možno nebudete môcť používať niektoré funkcie na našich stránkach.


Ďalšie informácie o súboroch cookie nájdete na adrese http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Kontaktuj nás

Vždy sa radi rozprávame s našimi zákazníkmi. A v prípade, že s niečím nie ste spokojní, sme veľmi vďační, ak nás priamo kontaktujete. Dúfame, že vám môžeme pomôcť a zároveň nám poskytnúť príležitosť, aby sme sa zlepšili mojipriatelia@footway.sk
28621 výsledok
Pokračovaním v prehliadaní stránok akceptujete cookies. Čítaj viacOK